fbpx

Kasulik juhend

Diivani puhastamine

Millest alustada?

Mida teha, kui diivanile satub plekk?

Tekstiilipesuri rent

Diivani puhastamine tekstiilipesuriga

Kui diivanile satub vedelikuplekk, tuleks see võimalusel kohe puhta ja kuiva lapiga kuivatada. Seejärel tuleks plekile pihustada spetsiaalset Kärcher puhastusvahendit umbes 10 cm kauguselt. Lase puhastusvahendil 5-10 minutit mõjuda, enne pesuri kasutamist. Tekstiilipesuri rentimisel saad kaasa tasuta Kärcheri originaal puhastusvahendi, mis on spetsiaalselt mõeldud polstri ja tekstiili pesemiseks. Suuremate pindade puhastamisel palun andke meile sellest teada ja anname rohkem pesuainet kaasa. Lisa pesuvahend lisandub seadme rendi hinnale.

 Parima tulemuse saavutate kui puhastate diivanil ühe istekoha mitte ainult konkreetse pleki. See tagab ühtlasema väljanägemise.
Vanade plekkide ja üldise mustuse eemaldamiseks on samuti võimalik tekstiilipesurit kasutada ja selle saate broneerida mugavalt meie kodulehel.

Kui peale puhastusvahendi välja imemist on plekk endiselt näha, siis korda tegevust vajadusel kaks korda.

Peale pesuri kasutamise lõpetamist kalla valgesse ämbrisse kogunenud must vesi potist alla ja loputa puhta veega.

Kui masinasse on jäänud veel puhast vett siis tuleks see tekstiilipesuri otsikuga imeda anumast välja. Siis koguneb vesi valgesse anumasse ja see omakorda tühjendada. Toitejuhtme võib kerida väljavolditavale konksule.

TÄHELEPANU: Enne seadme kasutamist kontrollige puhastatavat eset mõnes silma-torkamatus kohas värvi- ja veekindluse osas.

Seadme esmakordsel kasutamisel palun tutvu kindlasti tekstiilipesuri kasutusjuhendiga.

Tolmuimeja kasutamine enne märgpesu

Enne tekstiilipesuri kasutamist tuleks diivan kindlasti puhastada tavalise tolmuimejaga. Tolmuimeja eemaldab diivanilt mustuse, tolmu ja lemmikloomade karvad. Kui otsustad kohe kasutada märgpuhastust, siis võid oma diivanile või muule pehme mööblile tekitada rohkem kahju kui kasu ja hiljem pead tegema täiendavat tööd, kuna pead puhastama mitte ainult vanu plekke, vaid ka mustust, mis on sinu enda poolt diivanisse sisse hõõrutud. Diivani puhastamiseks kasuta spetsiaalselt selleks mõeldud Kärcher tekstiilipesurit mis eemaldab õrnalt ja tõhusalt mustuse ja ei jäta jälgi.

Kaua diivan kuivab?

Peale tekstiilipesuri kasutamist jääb diivan kergelt niiske ja seda võib pesuri imemisfunktsiooniga mitmel korral vett välja imeda. Hiljem tuleb sellel lihtsalt lasta kuivada.

Ära kasuta pesukuivatit või fööni, kuna need võivad tekstiili kahjustada: materjal võib kokku tõmbuda, kaotada tugevust ja elastsust. Peale diivani padjapüüride pesemist tuleb need asetada padjale niiskena, et nad ei muudaks oma kuju. Soovitame teha diivani märgpesu õhtul siis on hommikuks diivan kuivanud.

 Diivani regulaarne hooldamine

Regulaarselt võib tekstiilkattega diivanit puhastada lihtsalt tolmuimejaga, küll aga tuleb selleks kasutada tekstiilile mõeldud otsikut. Lisaks on soovitav diivanipatju aegajalt läbi kloppida, sest see aitab hoida nende välimust korras ja patjade täitematerjal peab kauem vastu. Puhasta diivanit tolmuimejaga regulaarselt vältimaks tolmulestade ja teiste mikrotolmuosakeste kogunemist.

Diivani puhastamine

Broneeri tekstiilipesur telefonil

Kontaktid

Võta meiega

ühendust

Email

info@tekstiilipesurirent24.ee

Avatud

Esmaspäevast - pühapäevani 9:00 - 21:00

Asukoht: Jaama 1a

Sõida kohale kasutades Waze või Google Mapsi.

Broneeri tekstiilipesur

    Tekstiilipesuri rent24

    Tekstiilipesurirent24 tegeleb puhastusseadmete rendiga Tallinnas. Kärcher puhastusseadmed eemaldavad ka kõige keerulisemad plekid Sinu diivanilt, vaibalt või auto istmetelt.

    Kontaktid

    error: