fbpx

Kasulik juhend

Vaiba puhastamine

Millest alustada?

Vaiba puhastamine - kiirelt ja soodsalt.

Tekstiilipesuri rent

Vaiba puhastamine

Vaiba puhastamine käib kiirelt ja soodsalt. Kui vaibale satub vedelikuplekk, tuleks see võimalusel kohe puhta ja kuiva lapiga kuivatada. Seejärel tuleks plekile pihustada spetsiaalset Kärcher puhastusvahendit umbes 10 cm kauguselt. Tekstiilipesuri rentimisel saad kaasa tasuta Kärcheri originaal puhastusvahendi, mis on spetsiaalselt mõeldud vaipade ja tekstiili pesemiseks. Suuremate pindade puhastamisel palun andke meile sellest teada ja anname rohkem pesuainet kaasa. Lisa pesuvahend lisandub seadme rendi hinnale.

Regulaarne vaiba puhastamine on vajalik, sest see hoiab teie vaiba väljanägemise värskena, suurendab selle eluiga ja tagab hügieenilise puhtuse.

Vaibal ei ole ainult pindmine mustus, vaid mustus on ka sügaval kiududes ja seega ei ole selle puhastamise vajadus alati silmaga nähtav. Mustuse korrapärane eemaldamine ja plekkide põhjalik töötlemine on väga oluline.

NB: Enne vaiba puhastamist tekstiilipesuriga tuleks see puhtastada suuremast mustusest ja karvadest kas tavalise tolmuimejaga või lihtsalt väljas kloppida.

Tolmuimeja kasutamine enne märgpesu

Enne tekstiilipesuri kasutamist tuleks vaip kindlasti puhastada tavalise tolmuimejaga. Tolmuimeja eemaldab vaibalt mustuse, tolmu ja lemmikloomade karvad. Vaiba puhastamiseks kasuta spetsiaalselt selleks mõeldud Kärcher tekstiilipesurit mis eemaldab õrnalt ja tõhusalt mustuse ja ei jäta jälgi.

Vaiba märgpuhastuseks toimi järgnevalt:

 • Lisa pesuvahend tekstiilipesuri musta anumasse ja lisa sinna kergelt sooja vett (ca 50 kraadi)
 • Lisa seade vooluvõrku
 • Vajuta seadmel mõlemad kollased nupud sisse – puhastusvahend ja imemisfunktsioon, kuna vaipade puhul ei ole soovitatav puhastusvahendil 10 minutit seista.
 • Seejärel loputage puhta veega ja imege välja puhastuslahus koos mustusega, kasutades selleks põrandaotsikut.

Kärcher puhastusvahendi kasutusvaldkonnad: vaibad, polstrid, tekstiilpinnad, auto istmed ja matid. Suuremate pindade puhastamiseks küsi teenindajalt lisa kogus puhastusvahendit.

Seadme esmakordsel kasutamisel palun tutvu kindlasti tekstiilipesuri kasutusjuhendiga.

Kui sul on plaanis lisaks diivan puhastada siis tutvu kindlasti ka diivani puhastamise juhendiga.

vaiba puhastamine

Broneeri tekstiilipesur telefonil

Kontaktid

Võta meiega

ühendust

Email

info@tekstiilipesurirent24.ee

Avatud

Esmaspäevast - pühapäevani 9:00 - 21:00

Broneeri tekstiilipesur

  Tekstiilipesuri rent24

  Tekstiilipesurirent24 tegeleb puhastusseadmete  rendiga Tallinnas. Kärcher puhastusseadmed eemaldavad ka kõige keerulisemad plekid Sinu diivanilt, vaibalt või auto istmetelt.

  Kontaktid

  error: