fbpx

Muruõhutaja rent

Muruõhutaja rent on ideaalne võimalus värskendada ja korrastada oma muru. Muruõhutajaga töötamisel eemaldatakse umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja vana muruvilt. Selleks, et muru näeks esinduslik välja tuleb seda õhutada.

muruõhutaja rent

Rendi muruõhutaja ja värskenda oma muruplats.

Muruõhutaja rent 24 tunniks või terveks nädalavahetuseks on suurepärane võimalus värskendada oma muruplats. Sellega töötamisel eemaldatakse murust umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja vana muruvilt. Murukamarasse tehakse vertikaalsed sisselõiked, et seda korralikult õhutada ja, et toitained jõuaksid juurteni. Maapind saab nii rohkem õhku, paraneb muru juurestiku varustamine vee ja toitainetega ning tulemuseks on kaunis ja roheline muru.

Muruõhutaja rent

Muruõhutaja hinnakiri

Muruõhutaja rent 24h - 35€

Miks peaks kasutama muruõhutajat

Kui muru on kehva, samblane ja vajaks hooldust. Aja jooksul pinnas tiheneb ning taimede juured ei suuda enam piisavalt sügavale tungida, et hankida eluks vajalikke toitaineid. Sademed ei jõua sellisele kõvale ja tihenenud maapinnale langedes enam mulda imenduda ja nii voolab vesi ära madalamatele pindadele ja tulemuseks on kuivav ning pruuniks tõmbunud muru.

Rendi bensiinimootoriga Stiga muruõhutaja ehk aeraator. Muruõhutajaga töötamisel eemaldatakse murust umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja vana muruvilt. Murukamarasse tehakse vertikaalsed sisselõiked, et seda korralikult õhutada ja, et toitained jõuaksid juurteni. Maapind saab nii rohkem õhku, paraneb muru juurestiku varustamine vee ja toitainetega ning tulemuseks on kaunis ja lopsakas muru. Pakume rendiks kvaliteetseid Stiga muruõhutajaid.

muruõhutaja rent

Kuidas kasutada muruõhutajat

Muruõhutaja rentimine ja kasutamine on väga lihtne. Kasutamise juures pole midagi muud keerulist, kui et tuleb masinaga edasi-tagasi üle muruplatsi käia nagu niidaks muru. Kogu töö saab enamasti tehtud mõne tunniga – sõltuvalt muruplatsi suurusest. Õhutajad koosnevad silindrikujulise pöörleva aluse külge kinnitatud seest õõnsatest teradest. Need õhutusterad tõmbavad maa seest väikeseid mullatükke välja, tekitas sedasi terve hulga väikeseid auke, mille kaudu õhk ja niiskus pinnaseni pääsevad.

Soovitav on muru õhutada kevadel ja sügisel

Muru õhutamise aeg tuleks valida vastavalt ilmastikutingimustele kevadel ja sügisel. Mis soodustab taastumist ja muru kiiret kasvu. Parim aeg on kasvuhooaeg, mis on erinevatel muru sortidel erinev.

Niida muru enne selle õhutamist

Enne muru õhutamist on soovitav muru enne ära niita. Kui sa pole pinnast varem õhutanud või see on väga tihe ja kokkusurutud, käi muruõhutajaga üle terve muru kaks korda. Teine kord võiks esimese korraga risti käia.

Võta meiega ühendust ja broneeri muruõhutaja

Kontaktid

Võta meiega

ühendust

Email

info@tekstiilipesurirent24.ee

Avatud

Esmaspäevast - pühapäevani 9:00 - 21:00

Asukoht: Jaama 1a

Sõida kohale kasutades Waze või Google Mapsi.

Broneeri muruõhutaja

    Tekstiilipesuri rent24

    Tekstiilipesurirent24 tegeleb puhastusseadmete rendiga Tallinnas. Kärcher puhastusseadmed eemaldavad ka kõige keerulisemad plekid Sinu diivanilt, vaibalt või auto istmetelt.

    Kontaktid

    error: