fbpx

Muruõhutaja rent

Muruõhutaja rent on ideaalne võimalus värskendada ja korrastada oma muru. Muruõhutajaga töötamisel eemaldatakse umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja vana muruvilt.

Muruõhutaja rent

Rendi muruõhutaja ja värskenda oma muruplats.

Muruõhutaja rent 24 tunniks või terveks nädalavahetuseks on suurepärane võimalus värskendada oma muruplats. Sellega töötamisel eemaldatakse murust umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja vana muruvilt. Murukamarasse tehakse vertikaalsed sisselõiked, et seda korralikult õhutada ja, et toitained jõuaksid juurteni. Maapind saab nii rohkem õhku, paraneb muru juurestiku varustamine vee ja toitainetega ning tulemuseks on kaunis ja lopsakas muru.

MURUÕHUTAJA RENT 24/h

30/24h
 • 24 tundi
 • STIGA MURUÕHUTAJA
 • Bensiinimootoriga

MURUÕHUTAJA RENT NÄDALAVAHETUSEKS

(POPULAARNE)

55/R-P
 • reedest - pühapäevani
 • STIGA MURUÕHUTAJA
 • Bensiinimootoriga

Miks peaks kasutama muruõhutajat

Kui muru on kehva, samblane ja vajaks hooldust. Rendi bensiinimootoriga Stiga muruõhutaja ehk aeraator. Muruõhutajaga töötamisel eemaldatakse murust umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja vana muruvilt.Murukamarasse tehakse vertikaalsed sisselõiked, et seda korralikult õhutada ja, et toitained jõuaksid juurteni. Maapind saab nii rohkem õhku, paraneb muru juurestiku varustamine vee ja toitainetega ning tulemuseks on kaunis ja lopsakas muru. Pakume rendiks kvaliteetseid Stiga muruõhutajaid.

Muruõhutaja rent

Seadmete rentimisega toetad Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi!

Kontaktid

Võta meiega

ühendust

Email

info@tekstiilipesurirent24.ee

Avatud

Esmaspäevast - pühapäevani 9:00 - 21:00

Broneeri muruõhutaja

  Tekstiilipesuri rent24

  Tekstiilipesurirent24 tegeleb puhastusseadmete  rendiga Tallinnas. Kärcher puhastusseadmed eemaldavad ka kõige keerulisemad plekid Sinu diivanilt, vaibalt või auto istmetelt.

  Kontaktid

  error: